Jak zdobyć pieniądze na działania NGO? Poznaj konkursy SPLOT Wartości i Building Bridges. [live FB]

W lipcu mijają terminy składania wniosków w dwóch konkursach, na które powinniście zwrócić uwagę. Praworządność, wartości europejskie, prawa człowieka, postawy obywatelskie, walka z wykluczeniem. Jeśli wymienione hasła są ważnym drogowskazem w działaniach twojej organizacji nie możesz przegapić lipcowego live realizowanego przez ngo.pl.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Podczas spotkania lipcowego #ngoplLIVEotwiera się w nowej karcie z Agnieszką Gajc i Karoliną Poczykowską:

  • Opowiemy o konkursach, w których można wnioskować o grant w wysokości nawet do 60 tysięcy euro
  • Opiszemy jak ubiegać się o środki na rzecznictwo, budowanie koalicji czy wzmacnianie potencjału organizacji
  • Pokażemy z jakich jeszcze innych działań Was wzmacniających możecie skorzystać.

Zakres działań, które mogą być dofinansowane w ramach dotacji jest naprawdę szeroki i niewiele jest konkursów, w których możemy uzyskać dofinansowanie na takie działania. Dlatego skorzystajcie z okazji i posłuchajcie naszych ekspertek!

Podczas spotkania będzie okazja do zadawania pytań.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wejdź na nasz profil https://www.facebook.com/ngootwiera się w nowej karcie

13 lipca, o godzinie 14:00 (a najlepiej kilka minut przed)

Usiądź wygodnie i oglądaj, komentuj, zadawaj pytania!

Dołącz do wydarzenia na FB >>otwiera się w nowej karcie

O KONKURSACH I NIE TYLKO BĘDĄ OPOWIADAĆ

Agnieszka Gajc – koordynatorka projektu Building Bridges – Civic Capital in Local Communities. Etnografka, animatorka i edukatorka, certyfikowana trenerka Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET. Prowadzi szkolenia z zakresu realizacji projektów kulturalnych w oparciu o lokalne dziedzictwo, tworzenia partnerstw i współpracy międzyinstytucjonalnej, pisania wniosków o dofinansowanie. Pracuje w FRDL. Wcześniej wieloletnia koordynatorka programów dotacyjnych realizowanych ze środków MKiDN.

Karolina Poczykowska – ekspertka ds. funduszu grantowego w projekcie SPLOT WARTOŚCI. Z wykształcenia socjolożka, absolwentka studiów MBA, zawodowo zajmuje się wsparciem sektora społecznego w Ośrodku Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku oraz współpracą międzysektorową.

Spotkanie poprowadzi Rafał Kowalski, redaktor serwisu poradnik.ngo.pl.


Od lewej: logo (flaga) Unii Europejskiej i tekst "Dofinansowene przez Unię Europejską", logo "sieć splot wartości", logo "Building Bridges", tekst "Program finansowany jest przez Unię Europejską. Wyrażone opinie i poglądy są wyłącznie poglądami autora (autorów) i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Unii Europejskiej lub Komisji Europejskiej. Ani Unia Europejska, ani organ przyznający finansowanie nie mogą ponosić za nie odpowiedzialności. ".

Aktualności

Skip to content