Szkoła Rzecznictwa SPLOT

Cykl warsztatów

Weź udział w Szkole Rzecznictwa!

Czy kiedykolwiek zastanawiacie się, jak skutecznie prowadzić działania rzecznicze jako organizacja pozarządowa (NGO)? Czy chciałbyś zrozumieć, jakie metody i narzędzia są dostępne do waszej dyspozycji i jak je wykorzystać do osiągnięcia swoich celów? Mamy dla Ciebie propozycję, której nie można odmówić! Zapraszamy do Szkoły Rzecznictwa!

W trakcie cyklu szkoleń, podzielonym na trzy zróżnicowane moduły, zgłębisz wiedzę na temat różnych aspektów działalności rzeczniczej, takich jak media społecznościowe, kampanie medialne, działania w dziedzinie kultury i sztuki, wydarzenia publiczne, pisma, wnioski i petycje, a także budżet obywatelski.

Każdy moduł szkolenia zaprojektowany jest tak, aby zapewnić uczestnikom gruntowne zrozumienie podstawowych koncepcji, zasobów i umiejętności niezbędnych do skutecznego działania rzecznika NGO.

Doświadczona kadra

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych ekspertów/ki w dziedzinie rzecznictwa.

Cykl szkoleń

Szkoła Rzecznictwa to cykl warsztatów online i stacjonarnie w lokalnych ośrodkach Sieci SPLOT.

Bezpłatne

Pełen cykl szkoleń oraz następujcie po nim wsparcie mentoringowe są bezpłatne.

Mentoring

Po odbytych warsztatach otrzymasz indywidualne wsparcie mentoringowe.

Pierwszy moduł skupia się na wstępnym wprowadzeniu do działań rzeczniczych. Omówimy tematy takie jak zasady udziału, identyfikacja oczekiwań, a także omówienie programu zajęć. W ramach drugiego modułu (on line) poznasz przykłady akcji i kampanii społecznych, które angażowały społeczność, wpłynęły na opinię publiczną i decydentów i w dłuższej perspektywie oddziaływały na zmiany w politykach publicznych. W trzecim module dowiesz się, w jaki sposób dbać o komunikację werbalną i niewerbalną prowadząc działania rzecznicze. Czwarty moduł dostarczy wglądu w różnorodne techniki i metody realizacji rzecznictwa.

Rejestracja

Czy jesteś zainteresowany/a? Jeśli tak, to jest to idealny moment, aby zarejestrować się i wziąć udział w tym unikalnym szkoleniu. Nie przegap okazji do poszerzenia swojego zrozumienia rzecznictwa NGO i zdobycia umiejętności, które pomogą Ci skuteczniej przekazywać swoje przesłanie i realizować cele swojej organizacji.

Masz pytania?

Napisz do ośrodka Sieci SPLOT w Twoim województwie.

Dolnośląskie, mazowieckie

helpdesk@boris.org.pl

Kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie

helpdesk@cio.slupsk.pl

Podlaskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

helpdesk@owop.org.pl

Lubuskie, wielkopolskie

helpdesk@pisop.org.pl

Łódzkie, opolskie, śląskie

helpdesk@opus.org.pl

Małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

helpdesk@bis-krakow.pl

Skip to content